aboutus

Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD.

Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD. Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD.
1 2
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
marki: Uniontail Pets
Ilość pracowników: 51~100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-1000000
Rok założenia: 2009
pc Export: 60% - 70%
Contract Manufacturing: OEM Service Offered Design Service OfferedBuyer Label Offered
Contract Manufacturing: OEM Service Offered Design Service OfferedBuyer Label Offered
Factory Size: 5,000-10,000 square meters
Factory Size: 5,000-10,000 square meters
O nas
Wprowadzenie

Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD. 

 

Posiadanie ponad 80 pracowników etatowych

Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD znajduje się w mieście Zhangjiagang w prowincji Jiangsu.Nasza fabryka znajduje się w pobliżu portu w Szanghaju, zapewniając dogodne warunki ruchu.Zatrudniamy ponad 80 pełnoetatowych pracowników, w tym dział sprzedaży, dział finansowy, dział zakupów, dział kontroli jakości i dział badawczo-rozwojowy.Większość z nas ma ponad 5-letnie doświadczenie w eksporcie branży przemysłowej.

 

Główne produkty posiadają certyfikaty BSCI i SEDEX

Nasze główne produkty to produkty pielęgnacyjne dla zwierząt, drapaki dla kotów, legowiska dla zwierząt, ubrania dla zwierząt, zabawki dla zwierząt, obroże i smycze dla zwierząt, karmniki dla zwierząt z certyfikatami BSCI i SEDEX oraz niestandardowe produkty dla zwierząt.

 

Badania i rozwój oraz obsługa klienta

Nasz dział badawczo-rozwojowy może otwierać formy dla unikalnych produktów zgodnie z wymaganiami klientów, nasz dział zakupów ma bogate doświadczenie w pozyskiwaniu zweryfikowanych dostawców, a nasz dział kontroli jakości buduje ścisłe ramy monitorowania jakości w celu kontroli jakości materiałów i opakowań, aby zapewnić nasze produkty są dobrej jakości.Nasz dział obsługi klienta zapewnia szybką reakcję w ciągu 24 godzin.

 

Nasza misja

„Zawsze skupiaj się na potrzebach klienta” jako nasza misja nigdy się nie poddajemy.Otwarte i wysokiej jakości projektowanie nowych produktów, a także podnoszenie jakości produktów i wzmacnianie świadomości naszych usług.Obsługujemy zarówno usługi OEM, jak i ODM.Posiadamy również bogate doświadczenie w e-commerce, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę małych i średnich importerów z fabryk do ich magazynu.Jesteśmy pewni, że nasze profesjonalne i stale rozwijające się podejście pozwoli nam w dającej się przewidzieć przyszłości stać się stabilnym i zaufanym dostawcą.

 

Nawiązanie przyjaznego partnerstwa

Mamy lepszą obsługę posprzedażną.Jeśli masz jakieś wymagania, postaramy się je dla Ciebie rozwiązać.Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

 

Historia

Zhangjiagang Refine Union Pet Products CO., LTD.została założona w 2009 roku, specjalizuje się w drapakach, legowiskach, ubraniach dla zwierząt, zabawkach dla zwierząt, obrożach i smyczach, karmnikach i innych produktach dla zwierząt z certyfikatami BSCI i SEDEX, współpracowaliśmy z PETSMART, TARGET, WALMART, LIDL, KMART, TEDI, KAUFLAND i tak dalej.Posiadamy 5 branżowych fabryk, 2000m² showroom, 30 handlowców, 6 projektantów. 25 osób QC, 5 osób QA.

 

Chiny Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD. profil firmy 0

Chiny Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD. profil firmy 1

Usługa

Dobra jakość, dobra obsługa, dobra cena i dobry kredyt to nasza zasada biznesowa.

Naszymi głównymi produktami są legowiska, ubrania dla zwierząt, zabawki i drapaki w naszej własnej fabryce.

Zajmujemy się również handlem wszelkiego rodzaju innymi produktami dla zwierząt.

Obroża i smycze dla zwierząt domowych, szczotki dla zwierząt, karmniki dla zwierząt, zabawki dla kotów, akcesoria dla małych zwierząt, akcesoria dla ptaków i tak dalej.

Chiny Zhangjiagang Uniontail Pets CO., LTD. profil firmy 0

Nasz zespół

Mamy dwa własne profesjonalne zespoły projektowe i możemy świadczyć usługi OEM i ODM.

Firma posiada blisko 10-letnie doświadczenie w tej branży, wiodącym produktem są pluszaki, artykuły gospodarstwa domowego, powstają również inne artykuły dla zwierząt.Do tej pory przeszliśmy Certyfikat systemu jakości ISO 9001: 2008.Bardzo dobrze radzimy sobie również na rynku zagranicznym, dostarczając zabawki do Walmart / NICI / IBTT / FAO.

Szczegóły kontaktu